2. neděle adventní

Ohlášky této neděle jsou k dispozici zde.

Kromě pravidelných bohoslužeb a setkání bychom chtěli upozornit na následující:

  • Dnes v neděli večer na mši svatou v 18:00 v Kunraticích je pozván vietnamskou křesťanskou komunitou otec biskup Zdenek Wasserbauer, srdečně zveme také farníky. Mše svatá bude sloužena v českém jazyce, části budou ve vietnamštině.
  • Tuto sobotu v 17:00 bude v kostele svatého Jakuba koncert duchovní hudby.
  • Příští neděli v 16:00 bude v kostele svatého Jakuba druhý koncert duchovní hudby, pořádaný ve spolupráci s MČ Praha-Kunratice, můžete si prohlédnout plakátky na vývěsce nebo zde.

Již nyní bychom chtěli srdečně pozvat na duchovní obnovu v naší farnosti v sobotu 17. 12. Obnova začne slavením rorátní mše svaté v 7:00 a bude trvat během dopoledne. Obnovou nás provede P. Jaroslav Brož. Srdečně zveme!

Můžete se vrátit k pastýřskému listu, který byl čten dnes při mších svatých. Jde o druhou část trojdílného pastýřského listu, který si otec arcibiskup přeje číst právě na první tři neděle adventní.