29. neděle v mezidobí

Ohlášky této neděle jsou k dispozici zde.

Příští neděli budeme slavit výročí posvěcení našeho farního kostela a chtěli bychom uspořádat také farní oběd ve 12:30. Abychom věděli, kolik obědů uvařit, prosím přihlašujte se předem u otce Vojtěcha (prosíme do středy). Prosím počítejte také s tím, že kvůli prevenci covidu bude k účasti potřeba OTN (ukončené očkování nebo potvrzení o prodělání covidu nebo platný negativní test). Srdečně zveme! Po obědě bude také možnost seznámit se s misijní a charitativní činností Mary’s meals.

Jak jste asi zachytili, z iniciativy papeže Františka byl zahájen tzv. synodální proces, při kterém chceme společně jako církev naslouchat Duchu svatému a kráčet. K tomu nám naši biskupové napsali list, který si také můžete přečíst na webu farnosti a který byl čten minulou neděli, a náš otec kardinál napsal druhý list, který si také můžete přečíst zde a který je také čten dnes.