28. neděle v mezidobí

Ohlášky této neděle jsou k dispozici zde.

Ve středu 5. 10. zemřel P. Stanislav Hrách, který přes 20 let působil v naší farnosti. Pohřební mše svatá bude v úterý 11. 10. ve 12:00 v kostele sv. Jakuba v Praze-Kunraticích, poté bude následovat rozloučení v kostele sv. Prokopa v Hrnčířích. Po těchto obřadech budou uloženy tělesné ostatky otce Stanislava do rodinného hrobu na vinohradském hřbitově. Přijďme se rozloučit s otce Stanislavem a doprovoďme ho na jeho poslední cestě. R.I.P.

Předběžně zveme na Bál svatých, setkání nejen pro děti a rodiny, který se uskuteční v neděli 30. 10. v prostorách MČ Praha-Kunratice. Využijme v době, kdy většina lidí slaví halloween, možnost křesťanské alternativy a vyjádřeme svou víru ve věčný život u Boha a společenství svatých. Více informací poskytne Dominika Macková.