Slavnost Těla a Krve Páně

Slavnost Těla a Krve Páně

Ohlášky této neděle, při které slavíme v naší farnosti slavnost Těla a Krve Páně, jsou k dispozici zde.

Vybíráme z ohlášek:

  • V sobotu 17. 6. srdečně zveme na kněžské svěcení v pražské katedrále, začátek je v 10:00. Mezi svěcenci bude i jáhen Michal a Jakub Žákavec, který bude ustanoven jako farní vikář také v naší farnosti, přijďme je podpořit účastí a modlitbou.
  • Primiční mši svatou bude Michal Hladík sloužit v sobotu 24. 6. v 15:00 v kostele sv. Gotharda v Praze-Bubenči, Jakub Žákavec bude sloužit primiční mši svatou v neděli 18. 6. v 18:00 v Praze na Novém Městě v kostele Panny Marie Sněžné.
  • Předběžně zveme na neděli 25. 6., při mších svatých v Kunraticích se s Michalem rozloučíme a poděkujeme mu za rok jáhenské služby v naší farnosti. Po mši svaté v 10:00 bude přátelské setkání s poledním občerstvením. Pokud byste byli ochotní se podílet na přípravě, prosím ozvěte se otci Vojtěchovi nebo Kristýně Dancingerové. Pomoc a spolupráce jsou velmi vítané!