31. neděle v mezidobí

31. neděle v mezidobí

Ohlášky této neděle si můžete přečíst zde.

Pořad bohoslužeb bude tento týden následující:

  • v pondělí 31. 10. bude mše svatá jako obvykle v 18:00 v kunratickém kostele,
  • v úterý na Slavnost Všech svatých 1. 11. bude mše svatá v 18:00 v kostele,
  • ve středu na Památku všech věrných zemřelých 2. 11. bude mše svatá v 8:00 v hrobce a v 18:00 v kostele,
  • ve čtvrtek a v pátek budou mše svaté jako obvykle v 18:00 v kostele,

V neděli jsou mše svaté jako obvykle v 8:00 a v 10:00 v Kunraticích a v 11:00 v Hrnčířích.

Připomínáme možnost získat plnomocné odpustky pro duše v očistci za obvyklých podmínek (svátost smíření + svaté přijímání + modlitba na úmysl Svatého otce + na slavnost Všech svatých odpoledne a na Památku všech věrných zemřelých po celý den při návštěvě kostela, kde se pomodlí modlitbu Páně a vyznání víry; následující dny při návštěvě hřbitova, kde se pomodlí aspoň v duchu za zemřelé).