3. neděle v mezidobí

3. neděle v mezidobí

Ohlášky této neděle jsou k dispozici zde.

Dnešní neděle je také nedělí Božího slova, buďme Pánu vděční za Písmo, které jako křesťané máme, a za to, že můžeme každý den Písmo číst a s Písmem v ruce se modlit. Při příležitosti neděle Božího slova lze přispět na České katolické biblické dílo a Českou biblickou společnost. Pokud byste tak chtěli učinit, můžete si vzít letáčky s přiloženou složenkou a krátkou informací mezi tiskovinami.

V pátek večer a v sobotu během dne bychom chtěli uspořádat farní brigádu a vyklidit starou faru, aby byla připravena na zahájení rekonstrukce. Prosíme ochotné farníky (jak z Kunratic, tak z Hrnčíř) o pomoc. Je možné přiložit ruku k dílu v pátek večer nebo v sobotu během dne, prosíme, zda by se ochotní farníci mohli ozvat otci Vojtěchovi, aby bylo následně možné domluvit vyhovující čas pomoci a práce zkoordinovat. Pro informaci, již běží výběrové řízení na zhotovitele.