Svátek Svaté rodiny

Svátek Svaté rodiny

Ohlášky této neděle si můžete stáhnout zde.

  • V pátek 31. 12. (na Silvestra) bude mše svatá v 16:00 v Kunraticích na poděkování za uplynulý rok.
  • V sobotu 1. 1. (na Nový rok, resp. slavnost Matky Boží, Panny Marie) budou mše svaté v 10:00 a v 18:00 v Kunraticích a v 11:00 v Hrnčířích. V čase od 13:00 do 16:00 bude otevřen kostel svatého Jakuba k modlitbě a návštěvě jesliček.
  • V neděli 2. 1. oslavíme na neděli přeloženou slavnost Zjevení Páně, při mších sv. budou žehnány tříkrálové dary.

Dovolujeme si připomenout, že je možné ještě před koncem kalendářního roku dát farnosti dar a potvrzení o daru použít ke snížení základu daně: lze předat buď v hotovosti otci Vojtěchovi, nebo poslat bezhotovostně na účet farnosti 76224369/0800. Prosím do zprávy pro příjemce napište své jméno, datum narození a adresu trvalého bydliště, abychom vám mohli vystavit potvrzení o přijetí daru pro snížení základu daně.