4. neděle adventní

4. neděle adventní

Ohlášky této neděle si můžete přečíst zde.

Pořad bohoslužeb bude do čtvrtku adventní: srdečně zveme na rorátní mše svaté při svíčkách, které budou ještě v Kunraticích toto úterý a středu v 6:30 a v Hrnčířích ve čtvrtek v 6:00. Využijme letošní poslední možnosti účasti na rorátech.

V pátek na Štědrý den budou mše svaté v Kunraticích v 15:00 a v 17:00 (mše svatá v 15:00 s rytmickým doprovodem a mše svatá v 17:00 se zpěvem koled). Půlnoční mše svatá bude v Kunraticích i v Hrnčířích ve 24:00.
V sobotu na Boží hod Vánoční budou mše svaté jako v neděli.
V neděli na Svátek svaté rodiny budou mše svaté jako v neděli, při nich bude možnost obnovit manželský slib pro manžele, kteří žijí v církevním manželství (kteří měli svatbu v kostele) a budou na mši svaté společně.

Přejeme všem krásné, požehnané a milostiplné prožití Vánoc!