23. neděle v mezidobí

23. neděle v mezidobí

Ohlášky této neděle jsou k dispozici zde.

Dnes v neděli při mších svatých si budeme vyprošovat dary Ducha svatého do nového školního a akademického roku a v závěru mše sv. budou moci žáci a učitelé přijmout zvláštní požehnání. Odpoledne od 15:00 bude v Nazaretě farní setkání, při kterém bude příležitost se přivítat s bohoslovcem Štěpánem Sirovátkou, který bude jeden rok přítomný v naší farnosti. Srdečně zveme, pokud chcete, můžete přinést něco drobného k snědku. Již nyní děkujeme všem, kteří se zhostili přípravy a kteří pomohou s úklidem.

V sobotu je možné se zúčastnit setkání v rámci projektu Zažít město jinak, které se koná ve spolupráci se spolkem Kunratice žijou, z.s. Akce se uskuteční na Kostelním nám. a na farní zahradě od 14:00 do 22:00. V rámci programu bude i koncert kapely Jakoband v 16:00, prohlídka kostela a ukázka aktivity z programů centra mládeže.

Příští neděli v 11:00 bude poutní mše sv. u kaple ve Zdiměřicích, která je zasvěcena Jménu Panny Marie. Mše svatá v Hrnčířích ten den nebude.