Rozvrh náboženství 2021/2022

Rozvrh náboženství 2021/2022

Nikdo z nás asi neví, jak se vyvine situace s koronavirem během podzimu tohoto roku. Přes určitou nejistotu bychom chtěli v naší farnosti opět nabídnout výuku náboženství a pomoci vám tak v krásném, ale náročném úkolu křesťanské výchovy.

Letos nabízíme dvě skupiny přípravy na první svaté přijímání. První skupina je pro děti, které začaly s přípravou minulý rok, druhá pro ty, které se ještě nepřipravovaly. Dá-li Bůh a umožní-li nám to epidemická situace, chtěli bychom letos zorganizovat dvoje první svaté přijímání, na podzim pro první skupinu a na jaře pro druhou skupinu. Děti od 6. třídy a mladé (2. stupeň ZŠ a odpovídající třídy víceletých gymnázií) zveme na tzv. spolčo, které bude pravděpodobně ve středy (bude ještě upřesněno, které) od 19:00.

ROZVRH HODIN

 • A) Děti před prvním svatým přijímáním (školka – cca 2. třída ZŠ)
  • PONDĚLÍ 17:00-17:50, katechetka Ali Váchalová
 • B) Příprava na první svaté přijímání (cca 2. – 3. třída ZŠ, po dohodě i mladší nebo starší)
  • ÚTERÝ 16:00-16:50, P. Vojtěch Smolka, farář
  • pokračování skupiny z minulého roku do podzimu 2021
 • C) Příprava na první svaté přijímání (cca 2. – 3. třída ZŠ, po dohodě i mladší nebo starší)
  • ÚTERÝ 16:00-16:50, bohoslovec Štěpán Sirovátka
  • nová skupina přípravy na celý tento školní rok
 • D) Děti, které již absolvovaly přípravu na první svaté přijímání (cca 4. – 6. třída ZŠ)
  • PONDĚLÍ 17:00-17:50, katechetka Jana Vargová

Přihlášku a další informace si můžete stáhnout zde: Náboženství Kunratice – přihláška 2021-2022

Zveme všechny rodiče dětí na informační setkání v pondělí 30. srpna 2021 v 17:00 v Nazaretě. Obsahem bude představení katechetů a obsahu výuky, pokusíme se odpovědět i vaše případné dotazy. Prosíme přijďte na toto důležité setkání.

Výuka bude probíhat od 13. září 2021 v Nazaretě, Kostelní náměstí 16, Praha 4 – Kunratice.