Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

Dnes v neděli nebude mše svatá přenášena prostřednictvím přímého přenosu, srdečně zveme všechny ke společnému slavení na Kostelní náměstí v 10:00. Mše svatá bude pod širým nebem a není třeba se na ni předem přihlašovat.

Prosíme, abyste při účasti na mši svaté dbali na všechna protiepidemická opatření: desinfekci rukou při vstupu na náměstí, zakrytí úst a nosu respirátorem FFP2 nebo obdobným a rozestupy alespoň 2m, nejste-li z jedné domácnosti. V závěru bohoslužby budou žehnány pokrmy.

Děkujeme všem, kteří se při slavení Velikonoc aktivně zapojili do příprav a průběhu slavení.

Na velikonoční pondělí budou mše svaté opět v kostele, prosím přihlašujte se u otce Vojtěcha, mobil 732 106 466. Určitě bude v Kunraticích mše svatá v 9:30, v případě zájmu také mše svaté v 8:00 a v 11:00.

Srdečně zveme všechny zájemce na prezentaci projektu adaptace Nazareta, která se uskuteční online v úterý 6. dubna ve 20:15. Setkání proběhne prostřednictvím google meet a zúčastnit se můžete v daný den a čas po kliknutí na odkaz zde.

Ohlášky této neděle jsou k dispozici zde.