5. neděle postní

5. neděle postní

Zde jste mohli sledovat přímý přenos nedělní mše svaté v 9:30 z kunratického kostela.

Ohlášky této neděle si můžete přečíst zde.

Asi víte, že se uskuteční sčítání lidu. Chtěli bychom vás povzbudit, abyste se při něm přihlásili k církvi. Dejme najevo společnosti, v které žijeme, že jsme katolíci. Můžeme se mimochodem inspirovat i biblickým veršem: Ke každému, kdo se ke mně přizná před lidmi, i já se přiznám před svým Otcem v nebi (Mt 10, 32). Můžete si také při té příležitosti přečíst Výzvu biskupů ke sčítání lidu 2021.

Můžete se zapojit do iniciativy dárkových balíčků pro zdravotníky covid oddělení Thomayerovy nemocnice, více informací si můžete přečíst zde: Velikonoční pozdrav a poděkování pracovníkům Thomayerovy nemocnice.

Dá-li Bůh, chtěli bychom letos realizovat stavební úpravu fary, tzv. adaptaci Nazareta. Budeme vděční za všechny finanční dary na tento účel i za vaše modlitby, aby dobrý Bůh provázel uskutečnění záměru svým požehnáním.