32. neděle v mezidobí

Proběhl přímý přenos nedělní mše svaté z kunratického kostela 8. 11. od 9:30.

Kostel bude otevřen, dá-li Bůh, k individuálnímu přijetí svátostí v neděli v čase od 13:00 do 17:00. Srdečně zveme také k osobní modlitbě, zvláště v tento dušičkový čas.

Farní káva až do odvolání nebude, ale bude možné se setkat on-line v neděli v 11:00 zde.

Ohlášky této neděle jsou ke stažení zde.

Můžete si přečíst informaci v návaznosti na teroristické útoky, ke kterým došlo v nedávné době ve Vídni.

Zvláště v této době, kdy se nemohou konat pravidelné nedělní sbírky, budeme vděční, pokud přispějete farnosti darem. Je také možné přispět na činnost Arcidiecézní charity (na dnešní den měla připadat účelová sbírka na charitu). Místo daru v kostelní sbírce na činnost charity, prosíme, věnujte svůj dar přímo na účet Arcidiecézní charity Praha, č. ú. 749011/5500, var. symbol 2303.