Ohlášky 7. neděle velikonoční

Ohlášky 7. neděle velikonoční

Ohlášky této neděle si můžete přečíst zde: Ohlášky 7. neděle velikonoční.

Náš pan kardinál vyhlásil na letošní slavnost Těla a Krve Páně arcidiecézní eucharistický kongres. Přípravou na eucharistický kongres jsou katecheze, které budou zaznívat jednotlivé neděle kromě Letnic až do slavnosti Těla a Krve Páně. Text šesté katecheze si můžete přičíst zde: Eucharistický kongres 2019 – minikatecheze 7. neděle velikonoční. Plakátek ke kongresu si můžete prohlédnout zde: Arcidiecézní eucharistický kongres 2019 – Eucharistia et labor.

Na titulním obrázku je několik z  velkého množství albánských mučedníků, kteří položili život pro svou víru v Albánii v druhé polovině minulého století – viz dnešní kázání. Ať se albánští mučedníci přimlouvají za svou zemi i za nás.